מפגש עם הילד הפנימי בדמיון מודרך

סדנה חווייתית עם אסנת בוקופצר וירון קולטון 

 

במהלך הסדנה נקיים מפגש עם הילד הפנימי (הילדה הפנימית) שבנו,
אותו ילד ייחודי הנמצא בתוכנו, הילד שהיינו, שאנחנו.


המפגש החווייתי ידגיש אותו חלק בנו שהוא באופן מובהק חי, אנרגטי, יצירתי. האני האמיתי והראשוני שבנו, שלנו. אותו חלק בתוכנו שהוא אותנטי, טהור ונקי, שהתקיים בנו לפני שהתחלנו לפתח דפוסים, תבניות, אמונות מגבילות, התנהגויות של מה שצריך ומה שנכון לעשות.

במהלך המפגש נגלה מחדש את הקשר המשמעותי שלנו עם הילד הפנימי שבנו - כדי להתחבר שוב ליכולות, ליצירה ספונטנית, לחלומות, לחיות ולאנרגיה.

נזכיר לבוגר שבנו מהיכן למנף את התחושות הללו, כי הן היו שם מהתחלה. נזכיר לאני המבוגר לחבק את הילד הקטן שנמצא בנו, כי רק אנחנו יודעים ומבינים בדיוק מה הילד עבר במהלך החיים.

 המפגש יוליד נקודות מבט חדשות, וחיבור כל היכולות והעוצמות שהיו במקור ואלה שנבנו בנו במהלך השנים ליחידה אחת, בשילוב ביטחון, אמון ואהבה בין הילד הפנימי שבנו והמבוגר שאנחנו היום.

 המפגש עם הילד הפנימי יאפשר לנו להתחבר מחדש לתחושות הילדות, לחלומות, לסקרנות הראשונית, לשחרור, לצחוק, ליכולת להרגיש אהוב ואוהב, בטוח ומוגן, ותחושות נוספות שלהן אנו זקוקים בחיינו הנוכחיים.

 בסדנה נשתמש בכלי הדמיון המודרך וה-NLP, כשהגוף והתודעה מצויים ברגיעה. מתוך כך תתאפשר יצירת תקשורת בין המודע לבין הלא-מודע כדי לחזור לעצמנו הביתה, להתחבר אל המטרות והחלומות המשמעותיים ביותר שבנו, תוך קבלת כלים חדשים לחיים, כאלה שיאפשרו להמשיך ולתמוך בשינויים הרצויים. 

מנחי הסדנה
 
אסנת בוקופצר וירון קולטון  מנחים ומטפלים בכירים ב-NLP, דמיון מודרך 
ותרפיית קו הזמן. לאתרים האישיים:
 www.nlptherapy.co.il
                                                       www.kolton.co.il


לפרטים נוספים ולהרשמה לסדנה הקרובה:
 
 אסנת בוקופצר - 054-4515075 bukofzer@015.net.il
ירון קולטון - 054-7321806 yaron@kolton.co.il

 


 

ירון קולטון - דמיון מודרך, NLP, מדיטציה - טיפולים אישיים וסדנאות
054-7321806

yaron@kolton.co.il

 


לייבסיטי - בניית אתרים